Vánoční filmy

Comeback - Heavy Christmas

18. listopadu 2014 v 9:49

Šmoulové: Vánoční koleda

1. října 2012 v 15:00
poster


Šmoulové vám nesou koledu! Ve šmoulí vesničce nastal čas Vánoc! A to je období, které všichni šmoulové nadevše milují. Všichni až na Mrzouta, který před duchem Vánoc prohlásí, že je to všechno podvod. Na pomoc musí přijít zázračný lektvar taťky Šmouly a trojice začarovaných šmoulů, která se pokusí dát věci do pořádku. Podaří se jim společně přesvědčit Mrzouta o skutečném významu Vánoc dřív, než šmoulí vesnička padne do rukou zlého Gargamela? Nechte se okouzlit zbrusu novou zábavnou a dojemnou "Šmoulokoledou", jakou jste ještě neviděli!

Láska nebeská

9. září 2012 v 7:00
Špičkově obsazený snímek vás zavede do současného předvánočního Londýna, kde se odehrává příběh skládající se z mnoha nádherných milostných historek - někdy romantických, někdy smutných, jindy pošetilých. Žádná však nepostrádá osobitý humor. Všude, kam se podíváte, způsobuje láska chaos. Od nově jmenovaného ministerského předsedy, který se zamiluje třicet vteřin poté, co vejde do úřadu na Downing Street, až po smolařského prodavače sendvičů, který nemá s dívkami na ostrovech prostě štěstí, a raději proto odjíždí do Wisconsinu; od spisovatele, který dostal košem až po stárnoucí rockovou hvězdu Billyho, který se snaží o comeback za každou cenu. Tyto londýnské životy a lásky se setkají, smísí a nakonec vše vyvrcholí na Štědrý večer s romantickými, dráždivými a komickými důsledky pro všechny zúčastněné.

Doporučuju shlédnout tento film :)!

Tři oříšky pro Popelku

2. prosince 2011 v 8:15
Tenhle film určitě každý zná.

Popelka je milé, mladé děvče, kterému umřela maminka a zanedlouho i tatínek. Vyrůstá a žije proto u nové otcovy manželky a její dcery, které Popelku nemají ani trochu rády a dělají ji v životě jen samé naschvály. Když se jednou koná královský ples, nechtějí Popelku vzít sebou a vydávají se na bál samy. Když jim šafář jede pro objednané šaty , cvrnknou mu do nosu tři malé oříšky, které přiveze Popelce. Ta když je rozlouskne může jít na ples jako dáma. Tam se zamiluje do prince a on do ní. Intriky macechy jsou, ale silné a Popelce nepřeje. Snaží se ji od prince odtrhnout. Nakonec vše dopadne dobře, dobro nad zlem vítězí a popelka žije s princem až do smrti...

Přátelé- Vánoční pásovec

27. října 2011 v 18:59
Určitě se na tenhle Vánoční díl koukněte ;) - - -> ZDE

Zázrak v New Yorku

17. srpna 2011 v 16:08
Když někoho opravdu hluboce milujete, potom je všechno možné. 6tiletá Susan má pochybnosti o existenci Santa Clause. Maminka jí totiž prozradila tajemství o Ježíškovi a dárcích. A tak Susan neočekává, že dostane dárek, který si nejvíc přeje. Ale poté, co potká Santa Clause, který jí přesvědčí, že je opravdový, dostává Susan ten nejhodnotnější dárek ze všech, víru ve splnění svých snů.

Vánoční skřítek

17. srpna 2011 v 16:08
Jako malého ho odvezli na Severní pól, kde ho vychoval táta skřítek (Bob Newhart). Ale Buddy (Will Ferrell) časem zjistí, že je jiný než ostatní skřítci. Aby našel místo, kam vlastně patří, vydá se hledat svého pravého otce do New Yorku. Právě zde se Buddy dozvídá, proč je jeho otec na seznamu zlobivých. Především ale přijde na to, že příčinou všech Santových problémů je nedostatek vánoční nálady a klidu. Buddy se snaží svému otci a celému světu navrátit vánočního ducha a pohodu, s čímž mu pomáhá půvabná Zooey Deschanel, která je Santovým skřítkem v obchodním domě. Podaří se Buddymu všechny přesvědčit, že Santa (Ed Asner) opravdu existuje?

Veselé Vánoce, Santa Clausi

17. srpna 2011 v 16:07
Lucy je potrhlá impulzivní podnikatelka, která má na starosti pronájem Santy Clause. Nigel Hawthorne hraje opravdového Santu Clause. Když po 200 letech končí svou smlouvu, přesvědčuje Lucy, že právě ona je tou nejlepší kandidátkou pro jeho práci ...

Shrekoleda

17. srpna 2011 v 15:54
Zrovna když si Shrek myslí, že by si konečně po všech dobrodružstvích a cestování mohl sednout, uvolnit se a nic nedělat, jen si vychutnávat štěstí se svou rodinou, je postaven před další problém. Jsou tu Vánoce a Štědrý den, na který se všichni těší. Tedy všichni kromě Shreka. Přesto by chtěl své milované Fioně a dětem udělat radost. Což znamená, že nejprve musí zjistit něco o vánočních tradicích a pak také pochytit tu pravou vánoční náladu.
Obrátí se na své přátele, mluvícího osla, kocoura v botách, perníkového panáčka a další, ale ouha, každý z nich má svou vlastní představu o dokonalých Vánocích. Navíc se každý z nich pokouší k vánočním radovánkám připojit, a tak Shrekovy představy o útulné rodinné oslavě vezmou rychle za své a místo toho se zlobr musí smířit s nečekaně velkolepou a vskutku nezapomenutelnou oslavou Vánoc.

Eloise a Vánoce

17. srpna 2011 v 15:53
(Na tenhle film koukám každý Vánoce ^^)

Šestiletá Eloise stále bydlí v Newyorském hotelu
Plaza, kde se o ni stará
trpělivá britská chůva, což není nic snadného, protože dívenka chvilku neposedí a
spolu se zvířecími kamarády, psem Weeniem a želvou Skipperdee, neustále vyhledává v prostorách hotelu nějaká dobrodružství. Těsně před Vánoci
se vrátí majiteli hotelu jeho dcera Rachel, aby se s ním usmířila a představila mu svého snoubence Brookse Olivera. Eloise se od svých přátel z hotelového personálu dozví, že dřív byla Rachel bláznivě zamilovaná do
poslíčka Billa. A rozhodne se jednat. A také brzo zjistí, že vemlouvaný Brooks zdaleka není tak upřímný, jak se tváří, a ve skutečnosti Rachel nemiluje .......

Polární expres

16. srpna 2011 v 19:58
Tuhle pohádku máme na DVD.Určitě si jí taky někdy pusťte =o))


Polární expres vypráví příběh chlapce, který stále věří v Santa Clause, i přesto, že si z něj jeho cyničtí a "vyspělejší" kamarádi utahují a dělají legraci. Chlapcova víra je odměněna na Štědrý den, když před jeho dům dorazí parní vlak řízený Tomem Hanksem a odváží jej i jeho nevěřící přátele na cestu na Severní pól.

KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM!!

Mr. Bean...Vánoční díly =)

11. srpna 2011 v 10:13


Vánoce v Cesmínově

11. srpna 2011 v 9:59

Vánoce v Cesmínově

http://gonet.cz/~tri65dnigalerie/porad_booklet/250/7/76c8563407d71e85ee7369ae4015d948.jpg
Liz McCannová je svobodná matka desetiletého Masona a úspěšná obchodnice s nemovitostmi. Stejně jako kdysi její otec Jack Travers je typická workoholička a nezbývá jí téměř žádný čas, který by mohla strávit s Masonem, což chlapec těžce nese. Obzvlášť nyní, kdy se blíží Vánoce, které Liz považuje pouze za zbytečné zdržení obchodů, i když jich umí při jednáních bravurně využít. Dokáže totiž o Vánocích krásně mluvit, když jde o to prodat dům. Navzdory její nechuti k svátkům se Masonovi podaří přemluvit ji k návštěvě dědečka Jacka, který se nedávno přestěhoval do malého městečka Cesmínov (Hollyville), které ani není na mapě. Jack jim cestu podrobně popsal, a přestože se jeho pokyny snažili řídit, dlouho nemohli městečko najít. Až pak Mason zahlédne něco mezi stromy, a když se jde podívat, vidí ho ukryté v malém údolí. Protože mají porouchané auto, musí dojít pěšky. Vzápětí překvapená Liz zjistí, že její otec, dřív zámožný bankéř, pracuje jako kuchař v místním bistru, je šťastný a doma má obrovský vánoční stromek.
Na rozdíl od Liz je z něj Mason nadšený stejně jako z vánoční atmosféry, která doslova ovládá celé městečko. Liz je tím vším naopak otrávená a má radost jen z toho, že jí sympatická Roxie slíbí opravit auto co nejdřív. Mezitím si Mason vychutnává pohodový a Vánocemi prodchnutý život. Začíná tušit, že tu jde o víc než jen o dodržování tradic a že v tom všem hraje důležitou roli zejména záhadná továrna NP Enterprises. Zatímco se snaží odhalit její tajemství, Liz udiveně sleduje otce, který nyní žije poklidně, a když se Liz snaží pokračovat v obchodech alespoň prostřednictvím mobilu, dokonce ji přesvědčuje, že by měla dát svému životu nový smysl. Pomáhá mu s tím nejen Mason, ale také majitel kavárny Kevin O'Reilly, který stejně jako Jack objevil Cesmínov, když se jeho život ocitl v krizi. Podaří se jim to? A jakou roli sehraje tajemství NP Enterprise?
ZDROJ

Veselé vánoce přejí chobotnice

10. srpna 2011 v 20:25
Starý,dobrý český film :)


Film vzniklý sestřihem původní televizní série natočené Jindřichem Polákem podle scénáře Oty Hofmana, je přímým pokračováním komedie Chobotnice z 2. patra. Opět se budete moci setkat s manželi Holanovými, jejich dětmi Evou a mladším Honzíkem a dvěma chobotničkami, vymodelovanými z prapodivné podmořské hmoty.

I tentokrát působí svou nezvyklou živostí a neutuchající zvědavostí zmatky, nejprve ve Lhotě, kde jsou děti u svého dědy a potom zase na pražské Kampě, kde Holanovi bydlí. Jejich další dobrodružství je rámováno dvěma problémy. Tím prvním je hrozící rozvod manželů Holanových, tím druhým pak snahy profesora George a jeho týmu, najít záhadnou hmotu, jež by se mohla stát laciným zdrojem elektrické energie.
http://imagebox.cz.osobnosti.cz/film/vesele-vanoce-preji-chobotnice-1986/N392960-00ff5.jpg

Anděl Páně

10. srpna 2011 v 19:14
Tato pohádka je taky velice dobrá =) No posuďte sami

Je časné ráno, v předvečer Štědrého dne, a celé nebe se chystá na velkolepé oslavy Ježíškových narozenin. Panna Marie se svatou Veronikou pečou hory cukroví, Tři králové chystají dort a sbor andílků nacvičuje koledy. Jen jeden anděl jakoby tu byl navíc a jakoby se každému jen pletl pod nohy Petronel, paličatý nešika a přetrhdílo. Na co sáhne, to zkazí, ale přitom nikdy nepřizná svoji chybu. Zakrátko si proti sobě poštve všechny svaté. Jediný, kdo má s Petronelem ještě trpělivost, je sám Pán Bůh, ale i toho Petronel nakonec urazí. Za trest je poslán na pozemský svět, aby napravil jediného hříšníka, jinak na Štědrý den skončí jako padlý anděl v pekle. Vyděšený Petronel, proměněný v žebráka, odchází mezi smrtelníky, o jejichž životě nemá ani potuchy. Průvodcem je mu poťouchlý čert Uriáš, který se náramně dobře baví na Petronelův účet. Petronel bloudí zasněženým krajem a pokouší se najít si svého hříšníka, kterému by napravil hlavu. Nemá však nejmenší ponětí o lidských přáních, touhách, starostech a láskách.
 
 

Reklama