Vánoční deníček

Krásný den ^_-

22. října 2011 v 9:20
Dobré ráno!Jak jste se vyspali? =D.Já suprově konečně je venku hnusně ♥ a je tam pořádná mlha.Ty dny tak rychle utíkaj zachvilku tu budou Dušičky mamka už kupuje samý serepetičky na hrob.Dneska mám připravených pár článků tak se máte určitě na co těšit a taky nějakou anketu ;) snad se ji zůčastníte.Příští týden jdu nakoupit dalších pár věcí na Vánoce v každém obchodě je už něco vánočního!! =D.U nás v květinářství to vypadá nádherně všechno je to tam nazdobené,sladěné ♥.

Papa ___Christmastka

Nemám žádné nápady . . .

20. října 2011 v 19:19
Čágo, jak se máte? Mám stejný problém jako většina lidi a to že nevím co mám koupit rodičům pro ségry dárky mám a pro bráchu taky..! >__> Každej rok je to skoro to stejný a nikde nemaj nic extra co se mi líbí =/ Zkoušela jsem něco vyrobit no ehmm sice to trochu vypadalo k světu ale rozpadlo se to =D.Já jsem nikdy nebyla na vyrábění. Porísm své nápady kdyžtak napište do komentářů Děkuju !! ;)

Už se blíží zima. . .♥

15. října 2011 v 18:50
Čáuwec ^^ Jak si užíváte podzim? Já suprově akorát by nemuselo bejt tolik listí =/ Ale zase je to krásný můj pejsek se v něm pořád válí a dělá různý blbosti =D.Už taky od rána do rána topíme,u nás v květinářství už mají pár vánočních věcí ♥♥.A taky ještě nevím jestli tehle rok mám udělat sama Adventní věnec a nebo ho koupíme snad se brzy rozhodnu.Zítra se chystám udělat pár věcí na Vánoce protože v Listopadu to už chci mít hotové...Každý rok když je 28.11 tak dáváme na okna vánoční nálepky ^×^a pak je to úžasný..Já jdu přidat pár článku zatím se mějte pěkně Vaše - - -Christmastka- - -

Už jen 72 dnů...

13. října 2011 v 17:49
Ahojte! =).Jak se máte.. Já celkem dobře máte už nakoupený nějaké dárky a nebo vám chybí penízky =D?.HmmM už mám 3 ještě je to málo ale newadí v Listopadu nakoupím více.Mamka už taky začíná blbnou prtž sem jí nakazila Vánoční náladou =DD...Wuá 72 dní a bude tu Štědrý den♥ Není to krásný zachvilku to klesne na 60,50,40,30,20,10 dní...^^ Zatím se mějte já se pokusím něco přidat ;)

Anketa..Kdy zdobíte vánoční stromeček?

11. října 2011 v 17:20
Přeju krásný den,mám tu pro Vás další anketu Kdy zdobíte vánoční stromeček??
Týden před vánocemi,nebo na štědrý den,
Dáváte na stromeček i Arabesky,a nebo taky sušené ovoce
Na vaše dpovědi se moc těším ;o)

Už jen 3 měsíce =o)

24. září 2011 v 18:59
Ahoj!takže dneska jsou to PŘESNĚ 3 měsíce do Štědrého dne.No není to skvělý?Za chvíli bude Halloween.Na ten se také moc těším♥♥♥..A co vy nakupujete dárky nebo se zatím chystáte =o)

Krásný 1.podzimový den =o)

23. září 2011 v 17:10
Ahoj!Doufám že jste si užili včera poslední letní den.

Podzim ...

Dny se nám krátí a sluníčko pomalu chladne. Je tu podzim. Další roční období letošního roku. Podzim je předzvěstí všech životních nostalgií, ale také krásných barev, které při slunečním svitu blikají jemným krásnem. Je podzim. Ať je pro vás krásný ....

Kolik hodláte letos utratit za vánoční dárky?

18. září 2011 v 16:29
Mám tu pro vás další anketu ;) Jsem velice zvědavá!

Pomalu ale jistě se blíží Vánoce ♥

17. září 2011 v 20:19
Ahoojte ;o).Určitě ste si všimli že už v pár obchodech a dokonce i letácích jsou vánoční věci,před chvilkou sem si prohlížela leták Kaufland a bylo tam teda DOST vánočních figurek ...atd.Tak už to konečně začíná ♥ Muhehe a mám už jeden dárek pro mamku =D!
VÁNOCE JSOU ZA 98 DNÍ!!

Pár obrázků ^^

leták Kaufland strana 3


Budu tu až v Říjnu =)

1. září 2011 v 9:49
Áhoojte,takže články začnu přidávat v Říjnu nebo MOŽNÁ koncem Září,dříve ne!
Takže se máte naco těšít ;).Snad vám to nebude vadit ,ale uznejte že je přece jen brzy na Vánoce =D.

Co je na Vánocích nejhezčí ?

27. srpna 2011 v 21:50
Áhoooojda =)...Takže chci abyste mi napsali do komentářů..Co je na Vánocích nejhezčí..Může to být cokoliv ! =D

Leze mi to na mozek =D

17. srpna 2011 v 20:09
Čááágo,vím že si všichni myslíte že v Srpnu-Říjnu mít blog s Vánocemi může napadnout jen IDIOTA...Ale mě to prostě baví,už sem tu měla XXXXX komentářů kteří říkali že jsem na hlavu(s nima i tak trochu souhlasím!).Jenže to tak děsně uteče že zachvilku tu už Vánoce budou.Abych pravdu řekla už mi to leze fakticky na mozek =D ...Musím si dát pauzu . . . . .

Vánoční toaletní papír ^_^

17. srpna 2011 v 12:50
Poslední týdný davaj fakt Inteligentní témata =D...Sem zvědavá co bude příští týden =D ^o^
O toaletní papíru se nedá moc diskutovat,každý SNAD ví k čemu slouží =D.V ČR jsou jen hnusné zašedlé toaletní papíry a nebo taky žltué,zelné ale i taky růžové barvy.
V Anglii..atd se taky na Vánoce vyrábí toaletní papíry se Santa Clausem,vločkama a spousta dalších krásných potisků!
Mohl by taky eXistovat toaletní papír s různýma vůněmi např. skořice,vynilky,hřebíčku pak by byly Vánoce o trochu lepší.A nebo by mohli vymyslet svítíci toaletní papír =DD

Inspirace od-Terinky

Blázen?!NE

16. srpna 2011 v 19:49
Čáágo,takže určitě si všichni myslíte že jen blázni v Srpnu začínají s Vánočními blogy..Není to tak!Vy celý rok máte třeba blog s Lady Gaga,Móda,Selena Gomez..atd.A já zase celý rok přidávám články o Vánocích...Není to potrhlé(jak si nekteří myslí ^^)


Báájó ---Christmastka ♥
 
 

Reklama