Veselé vánoce přejí chobotnice

10. srpna 2011 v 20:25 |  Vánoční filmy
Starý,dobrý český film :)


Film vzniklý sestřihem původní televizní série natočené Jindřichem Polákem podle scénáře Oty Hofmana, je přímým pokračováním komedie Chobotnice z 2. patra. Opět se budete moci setkat s manželi Holanovými, jejich dětmi Evou a mladším Honzíkem a dvěma chobotničkami, vymodelovanými z prapodivné podmořské hmoty.

I tentokrát působí svou nezvyklou živostí a neutuchající zvědavostí zmatky, nejprve ve Lhotě, kde jsou děti u svého dědy a potom zase na pražské Kampě, kde Holanovi bydlí. Jejich další dobrodružství je rámováno dvěma problémy. Tím prvním je hrozící rozvod manželů Holanových, tím druhým pak snahy profesora George a jeho týmu, najít záhadnou hmotu, jež by se mohla stát laciným zdrojem elektrické energie.
http://imagebox.cz.osobnosti.cz/film/vesele-vanoce-preji-chobotnice-1986/N392960-00ff5.jpg
http://imagebox.cz.osobnosti.cz/film/vesele-vanoce-preji-chobotnice-1986/N392961-10ff5.jpghttp://imagebox.cz.osobnosti.cz/film/vesele-vanoce-preji-chobotnice-1986/N392962-20ff5.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 informal wedding dresses informal wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 12:10 | Reagovat

Hey, very nice site. I came across this on Google, and I am extremely happy that I did. I will definately be coming back here more regularly. Wish I could add to the info and bring a bit more to the post, but am just taking in as much info as I can at the moment.
http://www.movedress.com/evening-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama